Tom a Jerry: Robin Hood a Veselý Myšák (2012) film

22. máj 2013

Žiadny komentár

Karegória: , ,

Herci:

CSFD: 66%

 
tip: Ako sledovať film bez obmedzenia? Prvý prehrávač zvyčajne vyžaduje registráciu, ak sa vám registrovať nechce použite spodný prehrávač, kde je možné sledovať film online bez obmedzenia!


Hodnotenie:


Animovaný / Pohádka / Rodinný

USA, 2012, 56 min

Bohatým bral, chudým dával a nyní sám zoufale potřebuje pomoc Toma a Jerryho! Slavný psanec Robin Hood byl zatčen zlým šerifem z Nottinghamu a jeho pravé lásce, čestné dívce Marianě, hrozí vážné nebezpečí od prince Johna. Dokážou věční protivníci Tom a Jerry ponechat na chvíli svoje hašteření stranou? Nový, jedinečný, celovečerní film plný napínavé akce, riskantních kaskadérských kousků a rozpustilých písní. Vaše oblíbené postavičky Tom a Jerry mají v tomto skvělém, středověkém příběhu chlupaté cíle. Všichni za jednoho a zábava pro všechny v nejztřeštěnějším sherwoodském dobrodružství všech dob.

Film nefunguje? V HD kvalite a s dabingom je po registrácii dostupný na tejto stránke. Ak si chceš film stiahnuť do svojho PC je to možné cez tento odkaz. Registrácia je na 7 dní ZDARMA

 
 

0 komentárov k "Tom a Jerry: Robin Hood a Veselý Myšák (2012)"

 

 
 
V prípade,že u niektorého z príspevkov máte podozrenie na porušenie autorských práv ,upovedomte nás na túto skutočnosť v sekcii KONTAKTAKTUJTE NÁS.