Útek z Alcatrazu (1979) film

24. marec 2013

Žiadny komentár

 
tip: Ako sledovať film bez obmedzenia? Prvý prehrávač zvyčajne vyžaduje registráciu, ak sa vám registrovať nechce použite spodný prehrávač, kde je možné sledovať film online bez obmedzenia!


Pre sledovanie filmu týmto prehrávačom (film v HD kvalite dabing alebo titulky) je potrebné sa predtým zaregistrovať
Hodnotenie:


Drama / Thriller

USA, 1979, 112 min

Tento fascinující thriller Vás zavede do jednoho z nejbezpečnějších a nejstřeženějších vězení světa – Alcatrazu. Odsud ještě nikdy nikdo neuprchl… Brzy se to však jednomu podaří! Frank Morris utekl už z několika vězení a nyní je odvezen do nejobávanějšího a nejlépe hlídaného vězení, na Alcatraz. Toto vězení je stará nedobytná pevnost na skalnatém ostrově, obklopená mořem. Brzy po příjezdu začne Frankovi docházet, na jaké místo se dostal. Zavolá si ho k sobě ředitel věznice, aby mu vysvětlil, jaká má nebo spíše nemá práva: Může mluvit, pracovat a může mít dvakrát měsíčně návštěvu. Frank se postupně seznamuje s ostatními vězni, od chvíle, kdy poznal Alcatraz, myslí na útěk a začíná se chystat na jeho realizaci. Připojí se k němu další tři vězňové a po důkladné přípravě se společně vydají na cestu za svobodou. Film natočený podle skutečného příběhu.

Film si môžeš stiahnuť do svojho PC cez tento odkaz 
 

0 komentárov k "Útek z Alcatrazu (1979)"

 

 
 
V prípade,že u niektorého z príspevkov máte podozrenie na porušenie autorských práv ,upovedomte nás na túto skutočnosť v sekcii KONTAKTAKTUJTE NÁS.