Útek z Alcatrazu (1979) film

24. marec 2013

Žiadny komentár

 
tip: Ako sledovať film bez obmedzenia? Prvý prehrávač zvyčajne vyžaduje registráciu, ak sa vám registrovať nechce použite spodný prehrávač, kde je možné sledovať film online bez obmedzenia!


Hodnotenie:


Drama / Thriller

USA, 1979, 112 min

Tento fascinující thriller Vás zavede do jednoho z nejbezpečnějších a nejstřeženějších vězení světa – Alcatrazu. Odsud ještě nikdy nikdo neuprchl… Brzy se to však jednomu podaří! Frank Morris utekl už z několika vězení a nyní je odvezen do nejobávanějšího a nejlépe hlídaného vězení, na Alcatraz. Toto vězení je stará nedobytná pevnost na skalnatém ostrově, obklopená mořem. Brzy po příjezdu začne Frankovi docházet, na jaké místo se dostal. Zavolá si ho k sobě ředitel věznice, aby mu vysvětlil, jaká má nebo spíše nemá práva: Může mluvit, pracovat a může mít dvakrát měsíčně návštěvu. Frank se postupně seznamuje s ostatními vězni, od chvíle, kdy poznal Alcatraz, myslí na útěk a začíná se chystat na jeho realizaci. Připojí se k němu další tři vězňové a po důkladné přípravě se společně vydají na cestu za svobodou. Film natočený podle skutečného příběhu.

Film nefunguje? V HD kvalite a s dabingom je po registrácii dostupný na tejto stránke. Ak si chceš film stiahnuť do svojho PC je to možné cez tento odkaz. Registrácia je na 7 dní ZDARMA

 
 

0 komentárov k "Útek z Alcatrazu (1979)"

 

 
 
V prípade,že u niektorého z príspevkov máte podozrenie na porušenie autorských práv ,upovedomte nás na túto skutočnosť v sekcii KONTAKTAKTUJTE NÁS.